O značce

Bližší představení značky Andromedical, jež je výrobcem doplňků stravy řady Andropharmia.

Andromedical, to je urologická laboratoř zaměřující se zejména na produkty pro muže. Andromedical je odhodlaný poskytnout na trhu ty nejlepší produkty pro lepší sexuální život svých pacientů.

Neinvazní urologická léčba, kterou Andromedical nabízí, je založena na nejnovějších výzkumech a vědeckých studiích, což vede ke:

  • Zlepšení mužské urologické funkce
  • Korekci tvaru penisu
  • Zvýšení pacientovi důvěry a sebeúcty

Historie značky Andromedical

Andromedical byla založena v roce 2000, po 4 letech lékařského výzkumu ve spolupráci s pacienty doktora Eduarda A. Goméze de Diega.

Eduarda A Goméz de Diego je hlavním partnerem Andromedicalu. Pod jeho dohledem se společnost začala zabývat zvýšenou poptávkou po produktech působících proti erektilní dysfunkci, impotenci a velikosti penisu.

Andromedical pak započal výrobu zařízení Andropenis, penilního nástavce, který prodlužoval nebo rovnal penis. Odezva pacientů byla příznivá, vzhledem k dosáhnutým viditelným výsledkům.


Chvála nepřišla jen od samotných uživatelů, ale taky od urologů a chirurgů, zejména pro léčbu klinických případů Peyronieho onemocnění. Od té doby se Andromedical stal světovým zástupcem pro výrobu zařízení nebo i jiných produktů zaměřených na tento typ problému nebo poruch.

Andromedical momentálně prodává své produkty ve více než 140 zemích. Společnost získala velmi vysokou úroveň specializace a tím získala vedoucí postavení na světovém trhu ve své specifické oblasti vzhledem ke svému zisku.

Andromedical se začal zabývat vývojem dalších zařízení pro podporu erekce atd. Jeho dalším krokem byl vývoj vakuové pumpy, širší zaměření extenderů. Následně se zaměřil na suplementy a začal pronikat do oblasti s problematikou vypadávání vlasů, kde vynalezl efektivní nástroj pro zdravější vlasy.


Proč produkty značky Andromedical

Andromedical je urologická laboratoř s více než 17 lety zkušeností

Naše produkty jsou jedničkou na trhu po celém světě

Diskrétní, rychlé a spolehlivé logistické sítě, Andromedical dodává do více než 140 zemí

Reakce spokojených klientů, potvrzuje i velká mediální odezva.

Ověřitelné lékařsky cenné výsledky

Mezinárodní lékařský výbor

Evropské zdravotní, vysoce kvalitní materiály

Doklady ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003 vypovídající o vysoké kvalitě

Inovace a konstantní výzkum zejména v oblastech lidského sexuální zdraví

Cenově efektivní řešení pro lékaře.

Autentické výrobky

Lepší sexuální život, již pro více jak 350 000 spokojených pacientů


Naše produkty pro Vaše lepší tělo: