Proč Andropharmia

Široký sortiment

Andropharmia nabízí profesionální doplňky stravy od světoznáme značky Andromedical zaměřené na všechny prvky spokojeného života (sexualní zdráví, nabírání svalů a fyzické síly, hubnutí, zdravé a objemné vlasy, prevence proti stárnutí). Jeho nejnovější výrobky se věnují také zdraví vašich vlasů a pokožky.


Mediální ohlas

Andromedical je světově nejpopulárnější značka v oblasti andrologie a urologie. Mediálně ohlas získal díky kladným recenzím jak ze strany uživatelů, tak ze strany doktorů. Články o účinnosti produktů Andromedicalu se objevili ve spoustě populárních světových periodicích. Suplementy řady Andropharmia jsou tak zaštítěny firmou, která je ve světě spojováná s řadou spokojeným zakazníků a doktorů.


Certifikovaná výroba

Při výrobě produktů značky Andromedical se dbá na nejvyšší kvalitu. Jejich prvotní výrobě předchází výzkum a studie. Následná výroba probíhá při použití nejnovějších technologií.


Bezpečnost produktů a přípravků

Doplňky stravy jsou pravidelně laboratorně testovány. Nežádoucí účinky nebyly dosud zaznamenány.


Kvalita zpracování

Suplementy jsou vyráběny ze 100% přírodních surovin a obsahují pouze ty nejkvalitnější suroviny na trhu.


Dostupnost bez lékařského předpisu

Suplementy jsou i přes svoji účinnost registrovány pořád jako doplňky stravy. Jejich nákup můžete provést bez lékařského předpisu.


Diskrétnost

Na balících a neprůhledných obálkách se nevyskytuje nic, díky čemuž by se přišlo na jejich vlastní obsah. Všechny zásilky jsou odesílány přes českého distributora společnost DoDo Bros s.r.o. a tak nic neodkazuje ani na značku Andromedical.


Nízká cena výrobků

S ohledem na vysokou kvalitu použitých materiálů i kvalitu zpracování jsou produkty Andropharmia v porovnání s konkurenci velmi levné.Naše produkty pro Vaše lepší tělo: