Časté dotazy

Pomůžeme mi produkt Andropharmia Hair proti vypadávání vlasů a plešatosti?

Produkt Andropharmia Hair dokáže zastavit vypadávání vlasů a podpořit tvorbu nových. Při používání Andropharmia Hair jsou vlasy lesktejší a zdravější. Ovšem pokud trpíte plešatostí již dlouhou dobu, je možné, že vlasové folikuly jsou již mrtvé a nový vlas se již nevytvoří. Ovšem zastaví to vaše nadměrné vypadávání a vyživé vlasy stálé.


Skutečně je Andropharmia Slim účinný doplněk stravy na hubnutí?

Ano, Andropharmia Slim je skutečně učinný v boji s nadbytečnými kilogramy. Obsahuje pouze účinné látky, které zrychlují metabolismus a způsobují rychlejší přeměnu tuku na energii, čili zrychluje spalování tuků. Celý tento proces probíhá i bez nějaké aerobní aktivity. Ale pro absolutní efekt je zapotřebí zařadit do programu dne cvičení a začít se zdravě stravovat. Důležité je obecně omezit rychlé cukry a tučná jídla. Látky obsažené v kapsi jsou v takovém poměru, aby maximalizavoli efekt spalování. Jak u značky Andromedical bývá zvykem látky obsažené v kapsli jsou vědecky ověřené a studiemi vybrané jako ty nejefektivnější. Produkt se nesnaží nalákat zákazníky na nějakou magickou a nakonec neúčinnou formuli.


Nemusím se bát zdravotních rizik při používání produktu Andropharmia Vigor? A jaká je obecně účinnost produktu?

Zdravotních rizik se opravdu bát nemusíte. Pilulka obsahuje pouze přírodní látky, které ničím nenarušují váš metabolismus ani vaše zdraví. Produkt zvyšuje libido, sexuální chtíč a zlepšuje erekci. Působí okamžitě a dlouhodobě. Zlepšuje váš sexuální život. Látky v produktu obsažené jsou vědeckými studiemi ověřené jako nejúčinnější pro podporu erekce a sexuálního chtíče.


Jsou Vámi prodávané doplňky stravy bezpečné nebo mají vedlejší účinky?

Andromedical je zdravotnickými instutucemi EU klasifikován jako výrobce zdravotních přístrojů I. třídy, má certifikát CE a veškerá výroba se odehrává v labořatořích s ocěněním kvality ISO 9001. Produkty jsou vynalezeny ve spolupráci s lékařskou komunitou a jsou zcela bezpečné. U doplňků stravy Andropharmia nejsou známi žádné vedlejší účinky, jsou 100% přírodní.


Mohu se doplňky stravy Andropharmia předávkovat?

Nikoliv, produkty obsahují pouze 100% přírodní a tělu prospěšné látky a bylinné extrakty. Lze užívat i dvojnásobné dávkování bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Přesto doporučujeme držet se dávkováním uvedeném na obalu každého výrobku.


Zasíláte balíčky opravdu diskétně?

Ano, zásilky od nás odchází v hnědé vrstvené kartonové krabici, překlepené hnědou lepící páskou bez jakéhokoliv popisu obsahu. Nikdo tedy neví co se nachází uvnitř.


Zasíláte i do jiných zemí než do České Republiky?

Objednávky zasíláme do České Republiky a na Slovensko. Po domluvě lze zaslat i do jiné země.


Naše produkty pro Vaše lepší tělo: